Закриття табору "Барвінок"!!!

20 червня 2014 року закінчує свою роботу табір з денним перебуванням дітей ""Барвінок", який працював при Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області.

Під час роботи табору діти отримували дворазове харчування на суму 12 грн. на день, проводилася С-вітамінізація. Для учнів пільгового контингенту було забезпечено 100% бюджетне фінансування на суму 12 грн. на день.

Під час роботи табору відпочинку:

- проводилася ранкова зарядка;

- проводилися спортивні ігри на свіжому повітрі;

- було проведено загальний медичний огляд;

- проводилися культурно-масові заходи за планом виховної роботи, а саме: діти відвідали екопарк О.Б.Фельдмана у с. П'ятихатки; Харківський планетарій; Харківський зоопарк; музей природи; парк культури і відпочинку ім. О.М.Горького; художній музей; історичний музей; подивились вистави "Попелюшка", "Красуня і чудовисько" в театрі музичної комедії; переглядали 3D мультфільм "Підводний світ".

Вихованці табору брали участь у:

- театралізованій ігровій програмі "Країна дитячих бажань";

- грі-подорожі "Шлях до доброго серця";

- конкурсі для вихованців табору "Розумна книжка";

- спортивних змаганнях "Веселі старти";

- масовому заході "На крилах творчості";

- конкурсі малюнків на асфальті "Щасливе дитинство".