Під час весняних канікул учні ліцею стали учасниками загальноміської акції «Харківські університети – формула вибору».

Цікаво, насичено та пізнавально пройшли весняні канікули для наших старшокласників.В рамках загальноміської акції "Харківські університети-формула вибору" з 25 по 29 березня учні відвідали профорієнтаційні заходи закладів вищої освіти міста Харкова та поринули в захопливий світ науки, технологій,інженерії та творчості. Ліцеїсти залюбки брали участь у різноманітних експериментах, майстер-класах, вікторинах, іграх та квестах. Відвідали музей криміналістики та бібліотеку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. За цей час учні ознайомились з тенденціями та перспективами розвитку закладів вищої освіти міста, перевагами та викликами різних професій. Отримали інформацію щодо умов вступу до закладів вищої освіти,а також купу позитивних емоцій та вражень.

ПЕРЕГЛЯНУТИ