День української писемності та мови

27 жовтня все світове українство відзначає День української писемності та мови. Креативно і змістовно відзначили свято у Харківському ліцеї # 162. Учні, вчителі, батьки долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Не перший рік радіодиктант національної єдності збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати свою любов до рідної мови. Проведення таких заходів дозволяє не лише перевірити знання рідної мови,а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку та збагачення. Також учні нашого ліцею створили тематичні постери та разом із Трикутею, Квадриком та Кружком поглиблювали свої знання про особливості української мови, переглянувши дитячий серіал «Говоримо українською». В цей день у нашому закладі відбулося урочисте відкриття Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Є мова-є Україна!!!