Про результати державної атестації

Управління освіти адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради повідомляє про закінчення роботи з атестаційної експертизи Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області.

Наказ Управління освіти адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради від 20.04.2016 № 101 «Про результати державної атестації Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області».

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області визначається атестованою.

Підтверджено право Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області на надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти з видачею документів державного зразка про відповідний рівень освіти.