/Files/images/1_a_14-15/1_novini/Малюнок1.jpg

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Наказ МОН України от 12.08.2014 №931 "Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек"

З ІНІЦІАТИВИ ДЕРЖАВНОЇ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ІМЕНІ В.А.СУХОМЛИНСЬКОГО ТА ПІДТРИМКИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ РОЗПОЧАТО ЩОРІЧНЕ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК У РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК.МІСЯЧНИК 2022 Р. ПРОХОДИТИМЕ ПІД ГАСЛОМ «В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи."

/Files/images/111/изображение_viber_2022-10-04_10-56-11-349.jpg

/Files/images/111/изображение_viber_2022-10-04_10-56-12-416.jpg

Адміністрація ХСШ 162 дякує батькам Градобоєвої Насті, учениці 6в класу за подарунок шкільній бібліотеці з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
Завдяки Вам фонд бібліотеки поповнився
новими творами для дітей.
/Files/images/111/IMG-c3fca5ae41011da6e1fa4233b79dd9ed-V.jpg
Віртуальна виставка літератури для учнів старших класів

Онлайн - виставка малюнків " Війна очима дітей"

/Files/images/111/80_-10-.jpg

Віртуальна екскурсія

/Files/images/biblioteka/библиотека.png

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності" учні 1-В класу в шкільній бібліотеці віртуально подорожували рідним краєм. В ході презентації вони віртуально відвідали визначні місця Харківщини: побували біля пам‘ятників та меморіалів міста. Вся подорож тісно перепліталася з оглядом краєзнавчих друкованих матеріалів.

Природа очима дітей

у світі дивовижної природи

У рамках місячника шкільних бібліотек, що проходив під гаслом "Шкільна бібліотека та екологічна освіта учнів", школярі взяли участь у віртуальній виставці "Фарби природи"

Карта Карташова С., 5-A кл.

Зробимо Україну чистою!
У нашому житті охорона природи має важливе значення. Залежність стану довкілля від людини очевидна. Якщо українці захочуть, то вони зможуть зробити Україну чистою. Я вірю, що прибравши сміття на природі принаймні один раз, людина стає більш відповідальною у питанні поводження з відходами і спонукає до цього інших. Поряд з великими спорудами повинні бути три баки для сміття: для поліетилену, для паперу, для скла. Сміття не повинно валятися під ногами і літати у повітрі. У великих містах потрібно будувати заводи для переробки сміття. Прекрасно було б нам усім відмовитись від поліетиленових пакетів, одноразового посуду, почати економити воду, електроенергію, вибирати найбільш екологічний транспорт. Природа щедра до нас. Почнемо діяти вже сьогодні! Давайте зробимо нашу рідну державу чистою!

Твір Калюжної Д., 6-А кл.

Бібліотека майбутнього
Бібліотека – це сховище книг різного типу, в яких міститься інформація про різні країни, казкові та фантастичні події.

Я вважаю, що в майбутньому людина менше братиме участь у житті бібліотеки, тому що зараз є інновації, які можуть замінити людину в майбутньому.На мою думку, пізніше з'явиться ще більше роботів і машин.І тому, коли людина приходитиме до бібліотеки, її повністю обслуговуватиме робот.Але я хотіла б, щоб у бібліотеці в майбутньому працювали люди, бо ти можеш поділитися своїми враженнями про прочитану книгу або попросити допомоги, і коли розмовляєш, можеш бачити емоції та почуття людини.

Отже, це складне питання, але я хотіла б, щоб у бібліотеці працювали щирі, добрі і працьовиті люди, які люблять свою професію.

Я читач шкільної бібліотеки

Читаємо та малюаємо казки В.О.Сухомлинського

УМІЛІ РУЧКИ РОБЛЯТЬ МОДНІ ШТУЧКИ

/Files/images/biblioteka/Роботи учнiв 2-В класу.pngРоботи учнів 2-В класу

/Files/images/biblioteka/Білоус Л. 4-Д клас.pngБілоус Л. 4-Д клас

/Files/images/biblioteka/Чудін Я. 4-Д клас.pngЧудін Я. 4-Д клас

/Files/images/biblioteka/Ковальова І. 4-Д клас.pngКовальова І. 4-Д клас

Дякую Олександру Ткаченко, депутату Харківської міської ради, за вітання з нагоди Всеукраїнського Дня Бібліотек. Завдяки Вам фонд шкільної бібліотеки поповнився новою художньою літературою.

/Files/images/01_/1111.jpg.jpg

Читайте з нами - мандруйте світом разом із книгою

Language Travelling

Автор - Анастасія Репринцева, 9-В клас

Акції:

"Українська книга дітям Донеччины и Луганщини від школярів Харківщини"

/Files/images/1_a_14-15/bbloteka/Малюнок1.jpg/Files/images/1_a_14-15/bbloteka/Малюнок2.jpg/Files/images/1_a_14-15/bbloteka/Малюнок3.jpg/Files/images/1_a_14-15/bbloteka/Малюнок4.jpg

Спасибо родителям и ученикам школы за активное участие в акции "Подари книгу библиотеке"

/Files/images/1_a_14-15/bbloteka/DSCN0534.jpg/Files/images/1_a_14-15/bbloteka/DSCN0529.jpg

Воспитываем гражданина - патриота Украины

Мы граждане своей страны (встреча учеников 4Б кл. С поэтессой Е.Булгаковою)

/ Files / images / biblioteka / Мы граждане своей страны (встреча учеников 4Б кл. С поэтессой Е.Булгаковой) .jpg

«Народные символы Украины»
Час общения для учащихся 5-х, 6-х классов

/ Files / images / biblioteka / «Народные символы Украины» .jpg

Украина в моем сердце

Библиотечный урок для учащихся 1-х классов

/ Files / images / biblioteka / «Украина в моем сердце».. jpg

Встреча учеников 11-х классов с участником АТО майором нац.гвардии Диденко А.В.

/ Files / images / biblioteka / Встреча учеников 11-х классов с участником АТО майором нац.гвардии Диденко А.В..jpg

Выставки в школьной библиотеке

/ Files / images / biblioteka / выставки в школьной библиотеке 1.jpg