/Files/images/1_a_14-15/1_novini/Рисунок1.jpg

Щорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Наказ МОН України від 12.08.2014 № 931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек»

За ініціативи Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О.Сухомлинського та підтримки Міністерства освіти і науки України започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек. Місячник 2017р. проходитиме під гаслом «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя».

Дякую Олександру Ткаченко, депутату Харківської обласної ради за привітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек.Завдяки Вам фонд шкільної бібліотеки поповнився новою художньою літературою.

/Files/images/01_/1111.jpg.jpg

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Презентацiя

Наша реклама

Читайте з нами - подорожуйте світом разом з книгою

Language Travelling

Автор - Анастасія Репринцева, 9-В клас

Акції:

«Українська книга дітям Донеччини й Луганщини від школярів Харківщини»

/Files/images/1_a_14-15/bbloteka/Рисунок1.jpg/Files/images/1_a_14-15/bbloteka/Рисунок2.jpg/Files/images/1_a_14-15/bbloteka/Рисунок3.jpg/Files/images/1_a_14-15/bbloteka/Рисунок4.jpg

Дякуємо батькам та учням школи за активну участь в акції "Подаруй книгу бібліотеці"

/Files/images/1_a_14-15/bbloteka/DSCN0534.jpg/Files/images/1_a_14-15/bbloteka/DSCN0529.jpg

Виховуємо громадянина – патріота України

Ми громадяни своєї країни (зустріч учнів 4Б кл. з поетесою Е.Булгаковою)

/Files/images/biblioteka/Ми громадяни своєї країни (зустріч учнів 4Б кл. з поетесою Е.Булгаковою).jpg

«Народні символи України»
Година спілкування для учнів 5-х,6-х класів

/Files/images/biblioteka/«Народні символи України».jpg

Україна у моєму серці

Бібліотечний урок для учнів 1-х класів

/Files/images/biblioteka/«Україна у моєму серці»..jpg

Зустріч учнів 11-х класів з учасником АТО майором нац.гвардії Діденко А.В.

/Files/images/biblioteka/Зустріч учнів 11-х класів з учасником АТО майором нац.гвардії Діденко А.В..jpg

Виставки в шкільній бібліотеці

/Files/images/biblioteka/виставки в шкільній бібліотеці 1.jpg