Участь в Марафоні амбасадорів кампанії #ШахрайГудбай.

У квітні-травні 2023 року, Митнік Світлана Ігорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №162 Харківської міської ради Харківської області, долучилася до участі в Марафоні амбасадорів кампанії #ШахрайГудбай.

Це освітній проєкт для педагогів, які підвищують рівень знань дітей з платіжної безпеки.
Світлана Ігорівна провела заняття з фінансової грамотності для учнів початкової школи. В учасників проєкту #ШахрайГудбай сформувалися громадянська та соціальна компетентності. Засвоєння базових фінансових знань та практичних навичок стануть корисним дітям для використання у житті, сприятимуть соціальній адаптації учнів початкових класів в умовах ринкового середовища, психічному і соціальному розвитку дитини, як особистості та громадянина.

ПЕРЕГЛЯНУТИ