День цивільного захисту

27 квітня 2023 року в ХСШ № 162 було проведено День цивільного захисту

в онлайн - режимі.
Головною метою проведення було сприяти формуванню в дітей комплексу навиків і вмінь діяти індивідуально та колективно у будь-яких надзвичайних ситуаціях.
В рамках проведення Дня ЦЗ було проведено тематичні виховні години на тему: " Як діяти в надзвичайних ситуаціях", " Війна, евакуація, небезпека", " Правила поводження під час обстрілу".
Вчителі предмета " Захист України " провели практичні онлайн - заняття з учнями за темою: " Засоби індивідуального захисту", " Надання домедичної допомоги".
Учням було продемонстровано навчальні відео :" Цивільний захист", " Урок із мінної безпеки".Учні початкової школи взяли участь в онлайн - виставці малюнків
до Дня цивільного захисту.
Також для працівників ХСШ № 162 було проведено об'єктове та протипожежне тренування та умовна евакуація «Дії учасників освітнього процесу при виникненні надзвичайної ситуації (пожежі)."

ПЕРЕГЛЯНУТИ