Вітаємо нашу команду юних програмістів з перемогою!!!!!

3 листопада 2018 року в Національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбувся відкритий учнівський конкурс юних програмістів «Хочу в ІТ» з інформаційних технологій серед старшокласників міста Харкова та Харківської області. Наша команда Харківської спеціалізованої школи № 162 у кількості 7 учнів під назвою «Айті вірус» теж прийняла участь в цьому конкурсі та посіла 1 місце. Учасники конкурсу виконували завдання на шістьох IT-кафедрах університету. На проходження всіх маршрутів, а саме виконанні завдань на кафедрах, учні витратили більше трьох з половиною годин. Організатори і спонсори нагородили учнів цінними призами і подарунками. Деяким учням з нашої команди організатори цього конкурсу навіть запропонували дати інтерв’ю про те, що їм найбільше сподобалося сьогодні і чому, які виникали у них труднощі у завданнях і як вони подолали їх.

/Files/images/111йййф.jpg

/Files/images/111йййфф.jpg