Відкриття сучасного кабінету біології в ХСШ №162

Новий навчальний рік для 1200 школярів спеціалізованої школи №162 Новобаварського району почався з відкриття сучасного кабінету біології. За програмою Харківського міського голови Геннадія Кернеса він був укомплектований меблями, необхідним обладнанням, матеріалами та посібниками, які використовуватимуться для вивчення тем з біології, а також виконання лабораторних та практичних робіт, підготовка до олімпіад різних рівнів, написання МАНівских робіт, на яких учні займають певні призові місця. Ось, наприклад, у 2018 році на Міжнародній конференції в Пекіні, випускниця школи Амалія Кирилова, виборола перше місце, і підтвердила високий професіоналізм педагогів школи. В сучасному кабінеті біології є дуже багато цікавих експонатів, наприклад, скелет людини і багато органів, відтепер тестові завдання з біології учні школи будуть проходити через проектор зі спеціальними пультами. Одним словом для школярів створені всі умови для отримання якісної освіти.

Привітати вчителів та учнів Харківської спеціалізованої школи №162 з новим кабінетом біології завітали і гості: заступник голови Новобаварського району Харківської міської ради з соціальних і гуманітарних питань Жученко Олена В’ячеславівна, директор КСП "Харківміськліфт" Олексій Топчій, заступник голови батьківської ради ЛихолітТетяна Олександрівна та представники батьківських комітетів від кожного класу школи.