День безпечного Інтернету

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

/Files/images/01_/DSC_5660 (1).JPG 6 лютого 2018 року в актовій залі Харківської спеціалізованої школи № 162 була проведена вчителем інформатики Деменко Вітою Миколаївною виховна година під гаслом: «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою», яка присвячена Дню безпечного Інтернету.

/Files/images/01_/DSC_5669.JPG Мета виховної роботи:

- розширити й поглибити знання про Інтернет;

- дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету;

/Files/images/01_/DSC_5707 (1).JPG - навчитися відрізняти безпечний Інтернет від небезпечного та захищати себе від небезпеки в Інтернеті.

На заході були присутні учні 6-8 класів та викладачі ХСШ № 162.

На початку заходу всі глядачі переглянули відеоролик про безпечний Інтернет очима дитини, а потім, протягом всієї виховної години, лунали чудові вірші про Інтернет у виконанні учениць 7-Б класу та доповіді на різні тематики, які підготували учні 9-х та 11-х класів, такі як:

- історія виникнення Інтернету;

- загрози, які чекають нас в Інтернеті;

- поширені способи проникнення Хакерів до чужих систем;

- як уникнути закрози в Інтернеті;

- 10 золотих правил безпеки в Інтернеті.

В кінці виховної години всі глядачі були задоволені отриманою інформацією та в знак подяки ними були сказані всім виступаючим добрі та щирі слова.