Свято Перемоги

Свято, присвячене Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулось 9 травня на стадіоні нашої школи.

На свято завітали ветерани, місцеві жителі, школярі, керівники районної адміністрації.

Свято організовано під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, за підтримки керівництва адміністрації Новобаварського району, депутатського корпусу і приватних підприємців.

Для жителів Новобаварського району була підготовлена ​​розважальна програма з виступами заслужених артистів України, творчих дитячих колективів.

Привітали ветеранів та висловили вдячність за їх подвиг голова адміністрації Новобаварського району Цибульник Т.А., депутат Харківської обласної ради Ткаченко О.Ю., директор Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко О.І., директор КСП «Харківміськліфт» Топчій О.О., директор підприємства «SANTAN» Паламарчук О.М.

Під час проведення свята на майданчику працювали майстер-класи по виготовленню паперових голубів миру та аква-грим, у яких з великим задоволенням брали участь діти дошкільного та молодшого шкільного віку. Виготовлені роботи діти дарували ветеранам. І з цього починалося знайомство та спілкування.

Традиційним стало пригощання польовою кашею у ветеранському кафе.

Свято вийшло теплим, зі сльозами на очах. Бажаємо всім щастя, здоров’я та мирного неба!