Вітання від Харківського міського голови

22 грудня 2014 року учні 1-4 класів ХСШ № 162 отримали Новорічні подарунки від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.

/Files/images/1_a_14-15/1_novini/DSC09038.JPG

Від імені міського голови подарунки учням передав депутат Харківської міської ради Олексій Олександрович Топчій.

Начальник управління освіти адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради Олена Федорівна Світлична від імені голови адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради Тетяни Анатоліївни Цибульник та від свого імені привітала учнів школи, батьків та педагогічний колектив з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами.

/Files/images/1_a_14-15/1_novini/DSC09043.JPG
Учні школи, батьки та педагогічний колектив вдячні Харківському міському голові за увагу до підростаючого покоління і бажають йому щастя та здоров'я у 2015 році!