До уваги батьків майбутніх першокласників!

УВАГА! ОГОЛОШЕНО ПРИЙОМ ДО 1 КЛАСУ.
ПРИЙОМ ЗАЯВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННОМУ ФОРМАТІ НА САЙТІ HTTPS://SCHOOL.ISUO.ORG/
ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ У ПОРЯДКУ, ВИЗНАЧЕНОМУ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ОБОВ’ЯЗКОВО ЗАРАХОВУЮТЬСЯ ВСІ ДІТИ, ЯКІ:
- проживають на території обслуговування закладу освіти;
- є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі освіти;
- є дітьми працівників цього закладу освіти.
Діти з особливими освітніми потребами, які проживають на території обслуговування закладу освіти, мають право на першочергове зарахування до нього у порядку, визначеному законодавством.

Шановні батьки майбутніх першокласників! Якщо Ви з поважних причин не маєте можливості зареєструватися до 1 класу на сайті електронної реєстрації , ви можете заповнити заяву в електронному вигляді та разом з копією свідоцтва про народження дитини надіслати на електронну адресу ХСШ 162 school162@ukr.net. Заяву необхідно роздрукувати, заповнити власноруч, відсканувати та надіслати на електронну адресу ХСШ 162.

Наголошуємо, що основна реєстрація дитини до 1 класу здійснюється

НА САЙТІ HTTPS://SCHOOL.ISUO.ORG/